Biz Kimiz?

Biz web sitelerinin geliştirilmesi için gerekli yazılım satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Bunlar WordPress temaları ve eklentileri, PHP komut dosyaları, JavaScript…

 Amacımız, herhangi bir kullanıcıya premium ürünleri uygun bir fiyata edinmesi için bir fırsat sunmaktır! En iyi premium WordPress şablonlarının ve eklentilerinin, PHP-Scripts, Javascript’in en son sürümlerini bir araya getirdik. Web sitemizi dosya indirme için doğrudan bağlantılar, kolay arama ve gezinme dahil olmak üzere mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirdik.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Düşük fiyatlara bir çok premium eklenti ve temaya sahip olabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılım, virüs veya reklam içermeyen orijinal dosyalara sahip olabilirsiniz. Bu dosyaları, sınırsız sayıda web sitesinde (alan adı) (sınırsız lisans) kullanabilirsiniz. Tüm ürünler doğrudan bağlantılarla mevcuttur. Ürünleri düzenli olarak güncelliyoruz ve sürekli başka bir yerde bulması zor yeni ürünler ekliyoruz! Web sitemizde aşağıdaki geliştiricilerden premium ürünler indirebilirsiniz: hemeforest Market, Codecanyon Market, AppThemes, AIT Themes Club, Elegant Themes, MyThemeShop, StudioPress, WooThemes (WooCommerce.com), Themify, Yithemes (YITH), iThemes, Modern Tribe, OnTheGoSystems, Rocket Genius, Thrive Themes, WP All Import, Yoast ve diğeleri…

Vizyonumuz

WordPress, web geliştirme hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişiler için teknik bilgiye sahip olmadan kendi websitelerini kurma imkanı verir. Bazen bir  web sitesi için eklenti tema alamanız gerekebilir (ki çoğu zaman gerekecektir), ancak çoğu tema ve eklenti dolar bazında satış yapmaktadır. Bu da bizim gibi gelişmekte olan ülkeler de çok yüksek fiyatlar denk gelmektedir. TemaEklenti.com, uygun fiyatlar kullanıcıların premium tema ve eklentilere ulaşmasını sağlar.

Çoğu insan ‘açık kaynak’ terimine aşinadır. Bu, kullanımı ücretsiz bir yazılım veya kod anlamına gelir. Yazılımı istediğiniz gibi kullanabilir, kopyalayabilir, çalışabilir, değiştirebilir, geliştirebilir veya yeniden dağıtabilirsiniz.

GPL Lisansı Nedir?

WordPress açık kaynaklı bir yazılımdır ve WordPress web sitesinde daha fazla bilgi edinebileceğiniz GPL (Genel Kamu Lisansı) üzerine kurulmuştur. Buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Sizler için özetleyelim:

GPL, geliştiricilerin geliştirdikleri kodu satın almak için sizden ücret alamayacakları anlamına gelmez.  GPL’nin anlamı, bu kodu satın aldıktan sonra, onunla ne isterseniz yapmakta özgürsünüz. Bu nedenle, eklentileri ve temaları bu siteden indirmek tamamen yasaldır. İstediğiniz kadar indirin ve istediğiniz kadar projede kullanın.

Sınırsız kullanım

Bütün tema ve eklentileri sınırsız sitede kullanın

Sürekli Güncelleme

Tema ve eklentiler için güncelleme desteği

Orijinal Dosyalar

Orjinal ve virüssüz tema ve eklentiler

100% Güvenli Ödeme

Shopier alt yapısı ile güvenli ödeme