Sepet

Bize Ulaşın

İşte size yardımcı olabileceğimiz iletişim kanallarımız:

Sıkça Sorulan Sorular

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü taraf tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

GPL, “Genel Kamu Lisansı” nın kısaltılmış halidir. WordPress, GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) altında yayınlanan açık kaynaklı bir yazılımdır. Başka bir GPL lisanslı proje kullanılarak oluşturuldu; neredeyse tüm eklenti ve tema, geliştiricileri GPL’yi takip ediyor. TemaEkleni.com olarak, tıpkı WordPress gibi, GNU GPL altında tamamen lisanslanmış dosyalar sunuyoruz

TemaEklenti.com’da sunulan tüm ürünler GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslanmıştır. Sınırsız websitesinde sınırsız süre kullanabilirsiniz. Lisans anahtarları yalnızca bir eklenti veya temanın yazarından otomatik güncellemeler ve destek almak istiyorsanız gereklidir, TemaEklenti.com olarak Lisans Anahtarına ihtiyacınız kalmaması için otomatik ve manuel güncellemeler sağlıyoruz. 

Evet, %100 yasal. Tüm temalar, eklentiler, eklentiler ve WooCommerce uzantıları GNU GPL ile% 100 açık kaynaklıdır.

Satılan tüm tema ve eklentiler orjinal. Tema ve eklenti dağıtıcılarından alıp sizlerle buluşturuyoruz.

Sitemizde tüm bulunan dosya ve eklentiler orjianl dağıtımcı dosyalarıdır. Ayrıca sizler TemaEklenti.com’da yer alan tüm dosyalar McAfee antivirüs taramasından geçiriyoruz.

Eklenti ve temaları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz herhangi bir sınır yoktur.

Evet. Tüm tema ve eklentilerin güncellemelerini tekrardan siteye yüklüyoruz. Sizde buradan güncel versiyonşarını edinebilirsiniz.

İster tek bir ürün ister paket koleksiyonu satın alın, 365 gün güncelleme sağlıyoruz ve geliştiriciler dosyalarını güncellediğinde ürünlerimizi güncelliyoruz.

Müşterilerimize sınırsız destek sağlıyoruz. Tüm mesajlarınız için en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyoruz!

Bu istekleri göz ardı edebilirsiniz. Geliştiriciler, eklentilerini veya temasını otomatik olarak güncelleyebilmek ve destek için kaydolmanızı sağlamak için bu anahtarları içerir. Öğenin kendisi bir lisans anahtarı girmeden mükemmel çalışır. Web sitemizde güncellemeler bulunduğundan temalarınızı ve eklentilerinizi manuel olarak güncellemenizi öneririz.

Sınırsız kullanım

Bütün tema ve eklentileri sınırsız sitede kullanın

Sürekli Güncelleme

Tema ve eklentiler için güncelleme desteği

Orijinal Dosyalar

Orjinal ve virüssüz tema ve eklentiler

100% Güvenli Ödeme

PayTR alt yapısı ile güvenli ödeme